مجموعه جدید! با استفاده از این کوپن 20 تومان تخفیف بگیرید
0
Days
0
Hours
0
Minutes
0
Seconds

شوکوآرت چیست؟

هنر همیشه تاثیر گذاری را دو چندان می کند، هر جا که هنر وارد کار شود، احساس هم جاری می گردد. 

روح و حس هنرمند در تمام دست سازه ها جریان دارد، حال اگر این اثر هنری شکلات دست ساز باشد، طعم شیرین شکلات هم با هنر آمیخته شده و اثربخشی هنر را صدچندان می کند.

شوکوآرت چیست؟

 

همه می دانیم که تفاوت عمده ای بین شکلات های دست ساز و صنعتی وجود دارد، شکلاتهایی که به دست ماهر هنرمندان آماده شده است سرشار از حس زندگی است.

از این رو از سال 1394 شروع به تحقیق و بررسی نموده ایم تا بتوانیم شکلاتی منحصر به فرد و با ویژگی های خاص و دست ساز تولید نماییم.

تصمیم گرفتیم که تمام مراحل کار را با هنر دست انجام دهیم و از سیستم شکلات های قالبی دوری نموده که نتیجه کار شکلاتی کاملا دست ساز برای عاشقان شد و این چنین برند شوکوآرت را برای دست سازهای خودمان برگزیدیم.

در این مسیر علایق، شناخت طعم ها و دقت در انتخاب مزه ها باعث گردید که به موفقیت های چشمگیری دست یابیم و همچنان در تلاشیم که ترندترین و به روزترین مدلها و طعم های شکلات ر در اختیار مشتریانمان قرار دهیم.

شوکوآرت چیست؛ آمیخته هنر و شکلات

 

محصولات  شوکوآرت از مرغوب ترین و بهترین مواد اولیه ساخته می شود. شکلات ها به صورت مجزا و تک به تک تولید شده تا در انتقال حس خاص بودن به مشتری موفق باشند و پیام کیفیت و ارزشمند بودن را به مشتریان خاص انتقال دهد و به بهترین شکل هدف هدیه دهنده را برآورده نماید.

جهت سفارش شکلات با طعم و طرح دلخواهتان از فروشگاه شوکوآرت دیدن کنید.

 

 

Related Posts